Klubbmästare

2019
  • hio Adam Andersson Herr
  • hio Anna Nilsson DAM
  • hio Sami Ekholm H30
  • hio Michael Peltokangas H40
  • hio Robin Andersson H50
  • hio Mark Schechter H60
  • hio Leif Höiby H70
  • hio Henry Gustafsson Pojkjuniorer
  • hio Anna Nilsson/Jens Wolinder Makar/Sambos
  • hio Linus Pettersson Links KM
2014
  • hio Håkan Åckander

    Öppen Klass

  • hio Leif Höiby

    H65

  • hio Bo Jansson

    H55

  • hio Robert Lundqvist

    H45

  • hio Katarina Karlsson

    D50

  • hio Hanna Åhlander

    Seniorer Damer

  • hio Adam Andersson

    Juniorer Pojkar

  • hio Adam Andersson

    Seniorer Herrar

2011
  • hio Torbjörn Blomqvist Seniorer Herrar
  • hio Agneta Boija Seniorer Damer
2010
  • hio John Barkskog Seniorer Herrar
2009
  • hio John Barkskog Seniorer Herrar
2008
  • hio Emil Olsson Seniorer Herrar
  • hio Camilla Toftner Seniorer Damer
2007
  • hio Joakim Kristiansen Seniorer Herrar
2006
  • hio Anders Lindblom Seniorer Herrar
  • hio Jennie Svensson Seniorer Damer
  • hio Johan Svensson Junior Pojkar
2005
  • hio Mattias Rydberg Seniorer Herrar
  • hio Anna Nilsson Seniorer Damer
  • hio Mattias Rydberg Junior Pojkar
2004
  • hio Anders Lindblom Seniorer Herrar
  • hio Lotta Jonson Seniorer Damer
  • hio Mattias Rydberg Junior Pojkar
  • hio Anna-Karin Hillbom Junior Flickor
2003
  • hio Joakim Hellgren Seniorer Herrar
  • hio Maria Sandberg Seniorer Damer
  • hio Joakim Hellgren Junior Pojkar
  • hio Emelie Nilsson Junior Flickor
2002
  • hio Fredrik Shultz Seniorer Herrar
  • hio Ulrika Jönsson Seniorer Damer
  • hio Joakim Hellgren Junior Pojkar
  • hio Anna-Karin Hillbom Junior Flickor
2001
  • hio Anders Lindblom Seniorer Herrar
  • hio Ulrika Jönsson Seniorer Damer
  • hio Joakim Hellgren Junior Pojkar
2000
  • hio Peter Vidlund Seniorer Herrar
  • hio Maria Sandberg Seniorer Damer
  • hio Peter Isaksson Junior Pojkar
1999
  • hio Peter Vidlund Seniorer Herrar
  • hio Maria Sandberg Seniorer Damer
  • hio Anders Lindblom Junior Pojkar
1998
  • hio Anders Lindblom Seniorer Herrar
  • hio Martin Källgren Junior Pojkar
1997
  • hio Martin Källgren Seniorer Herrar
  • hio Lena Hallberg Seniorer Damer
  • hio Martin Källgren Junior Pojkar
1996
  • hio Jan Andhagen Seniorer Herrar
  • hio Lotta Jonson Seniorer Damer
  • hio Martin Källgren Junior Pojkar
  • hio Lena Hallberg Junior Flickor
1995
  • hio Johan Ryström Seniorer Herrar
  • hio Lotta Jonson Seniorer Damer
  • hio Marcus Wäneskog Junior Pojkar
  • hio Lotta Jonson Junior Flickor
1994
  • hio Johan Fröistedt Seniorer Herrar
  • hio Lotta Jonson Seniorer Damer
  • hio Johan Fröistedt Junior Pojkar
  • hio Lotta Jonson Junior Flickor
1993
  • hio Ulf Engstrand Seniorer Herrar
  • hio Lotta Jonson Seniorer Damer
  • hio Marcus Wäneskog Junior Pojkar
  • hio Lotta Jonson Junior Flickor
1992
  • hio Ulf Engstrand Seniorer Herrar
  • hio Lotta Jonson Seniorer Damer
  • hio Marcus Wäneskog Junior Pojkar
  • hio Lotta Jonson Junior Flickor
1991
  • hio Ulf Engstrand Seniorer Herrar
  • hio Lotta Jonson Seniorer Damer
  • hio Marcus Wäneskog Junior Pojkar
  • hio Lotta Jonson Junior Flickor
1990
  • hio Jan Andhagen Seniorer Herrar
  • hio Gunilla Södergran Seniorer Damer
  • hio Marcus Wäneskog Junior Pojkar
  • hio Åsa Höglund Junior Flickor
1989
  • hio Louise Agerman Seniorer Damer
  • hio Ulf Engstrand Seniorer Herrar
  • hio Henrik Skygge Junior Pojkar
1988
  • hio Jan Andhagen Seniorer Herrar
  • hio Marita Pettersson Seniorer Damer
198
  • hio Karin Nilsson Seniorer Damer

Hål Sponsorer

Mark Infra
Obergs
Expressgolv
Svensk Cater
Handelsbanken
Kadesjös
Nordea
ICA Kvantum Västerås
Måleriproduktion
VVS-Rör Västerås Byggteknik AB
SEB
MPA Akviks Maleri
Mälarenergi
TravelTeam
Bygessen
Elite Stadshotell
Swetex
Bishop
SEB